Foiben uintiryhmät polskivat viikon jokaisena päivänä. Mikäli haluat ilmoittautua mukaan, niin ota rohkeasti yhteyttä! Uinti- ja laskutuskäytäntömme sopviat hyvin myös vuorotyössä käyville. Soita Ristolle p. 0405100051 ja kysy lisää.

Noudatamme SUH:n ryhmäkokosuosituksia. Tervetuloa mukaan iloiseen joukkoomme!

Uintiryhmiin ilmoittautuminen
Lue Aqua Trion ilmoittautumisohjeet
Soita tarvittaessa Ristolle 040 510 0051

Poissaolojen korvauskäytäntö

Perheellä on oikeus käydä korvaamassa poissaolonsa poissaolokuukauden ja sitä seuraavan täyden kuukauden aikana. Perheuimarit käyvät korvaamassa poissaolonsa maanantaisin ja keskiviikkoisin klo 18.30. sekä lauantaisin klo 11.30. Vauvauimarit voivat korvata poissaolonsa muissa vauvauintiryhmissä. Korvausuinnille ei tarvitse ilmoittautua etukäteen, oma korvauskäynti merkitään altaalla olevaan listaan.

Maanantai: ohjaajina Mervi, Maria ja Risto (Syyskausi alkaa syyskuun alussa.)

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.) 

  1. Valtonen Elsi
  2. Kujamäki Konsta
  3. VAPAA
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA
  11. VAPAA
  12. VAPAA

17.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Hanhela Hugo 
  2. Savolainen Valma
  3. Järvenpää Joel
  4. Rajala Kasper
  5. Mäkinen Saana
  6. Mannonen Otso ja Sisu
  7. Alanaatu Elli
  8. VAPAA
  9. VAPAA

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Hoffrèn Iita ja Inna 
  2. Lindström Juho ja Joona (2.9.)
  3. VAPAA
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA

18.30 korvausuintiryhmä (perheuimarit, 1-6v)

   19.00 perheuimakoulu (Meduusat)

  1. Tuovinen Inka
  2. Heimlander Iiris
  3. Inkilä Emma
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA

Tiistai: ohjaajina Marjut ja Risto (Syyskausi alkaa syyskuun alussa.)

17.30 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Karjalainen Pyry 
  2. Ryhänen Luukas
  3. Saarinen Tuomas
  4. Härkänen Olivia (13.08.)
  5. Anttila Aurora
  6. Saarinko Leevi (3.9.)
  7. Hyttinen Eine (3.9.)
  8. Nojonen Alma (3.9.)
  9. VAPAA
  10. VAPAA
  11. VAPAA

18.00 perheuintiryhmä (1v-6v.)

  1. Helosvuori Aino ja Olivia
  2. Havukainen Luka 
  3. Sariola Aada 
  4. Huusela Milana
  5. Puntti Emil 
  6. Nissinen Helmi ja Aada
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA
  11. VAPAA

18.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Röyskö Iiro ja Samu
  2. Ronkainen Hugo
  3. Paananen Otto
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA

19.00 perheuimakoulu (Saukot)

  1. Arkiomaa Otto
  2. Majamaa Hertta ja Elias
  3. Manner Saana
  4. Saarelainen Herkko
  5. Paananen Enni
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA

Keskiviikko: ohjaajina Tytti ja Marja (Syyskausi alkaa syyskuun alussa.)

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Orava Aapo
  2. Åberg Selena 
  3. Sulonen Eetu
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA

17.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Hed Samuel ja Sandra
  2. Matilainen Ukko
  3. Auma-aho Olavi
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6.  VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Tervala Minttu ja Kaisla 
  2. Huotari Max 
  3. Schütze Charly ja Lui 
  4. Juottonen Ennatianna (4.9.)
  5. Kajander Eino ja Onni
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA

18.30 korvausuintiryhmä (perheuimarit 1-6v.)

   

Torstai: ohjaajina Sanna ja Kaisa (Syyskausi alkaa syyskuun alussa.)

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Snirvi Alisa
  2. VAPAA
  3. VAPAA
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA

17.30 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. VAPAA
  2. VAPAA
  3. VAPAA
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Henttonen Nuppu 
  2. Kajatkari Saaga
  3. Nurminen Valtteri 
  4. Pohjola Noel
  5. Linnanto Alisa ja vauva (5.9.)
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA

18.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Vepsäläinen Hertta
  2. Jokioja Adessa
  3. Helkamo Kaspian
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA

Perjantai: ohjaajina Heidi K., ja Heidi H. (Syyskausi alkaa syyskuun alussa.)

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Skogster Noel 
  2. Heikkilä Venla
  3. Mölsä Mauri (6.9.)
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA 
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA
  11. VAPAA

17.30 perheuintiryhmä (3,5 kk-4v.)

  1. Kwatemba Inka 
  2. Sinervo Jesse 
  3. Hyvönen Oku
  4. Sopanen Lilian
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. VAPAA
  2. VAPAA
  3. VAPAA
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA

18.30 perheuimakoulu (Saukot)

  1. Wahlström Stella (6.9.)
  2. Hämäläinen Helmi (6.9.)
  3. VAPAA
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA

19.00 perheuimakoulu (Meduusat)

  1. Helenius Olli
  2. VAPAA
  3. VAPAA
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA

Lauantai: ohjaajina Kaisa ja Heidi H. (Syyskausi alkaa syyskuun alussa.)

10.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Kala Marten 
  2. Laukkanen Taisto 
  3. Nivalainen Leevi
  4. Kosmo Repo (17.8.)
  5. Heinonen Urho (17.8.)
  6. Uljas Viivi (1.9.)
  7. Hämäläinen Eetu (7.9.)
  8. Kaasik Chris
  9. VAPAA 
  10. VAPAA

10.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Leppäniemi Emma 
  2. Halli Sofia 
  3. Kiiski Pyry ja Veera 
  4. Tamminen Leevi 
  5. Krit Alisa
  6. Liukkonen Katarina
  7. Kauranen Noel
  8. Nguyen Antero
  9. VAPAA

11.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Poskiparta Veera ja Juulia 
  2. Tyrkkö Sara ja Saku 
  3. Haugen Helmi
  4. Kinnunen Nita
  5. Aalto Väinö ja vauva (7.9.)
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA

11.30 - 12.00 korvausuintiryhmä (perheuimarit 1-6v.)

Sunnuntai: ohjaajina Mervi ja Elisa (Syyskausi alkaa syyskuun alussa.)

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Järvenpää Joel 
  2. Naukkarinen Veeti 
  3. Tahvanainen Alina 
  4. Stengerg Ellen
  5. Savimaa (22.9.)
  6. Pikkarainen Topias (1.9.)
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA
  11. VAPAA
  12. VAPAA

17.30 vauva- ja perheuintiryhmä (3,5kk - 6v.)

  1. Borgström Alexandra (1.9.)
  2. Heikinheimo Venni ja Enna
  3. Mäkelä Miska
  4. Marttinen Viola ja vauva 
  5. Suutarinen Essi 
  6. Böhm Oliver
  7. Karhunen Juuli
  8. Ilmonen Kiira ja vauva
  9. VAPAA

18.00 vauva- ja perheuintiryhmä (3,5kk - 6v.)

  1. Mäkelä Ella ja Tessa
  2. Iso-Mustajärvi Otso ja Niilo
  3. Seppälä Senni ja Seela
  4. Vornanen Ian (1.9.)
  5. Louhivuori Ella ja Wille (1.9.)
  6.  VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA

18.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Isrikki Eino 
  2. Hakulinen Miisa ja Viivi 
  3. Kauppila Ilari ja Sakari
  4. Hanèn Alina
  5. Vilhu Niina (1.9.)
  6. Pynnönen Urho ja Elsa
  7. VAPAA
  8. VAPAA

Katso vapaat uintipaikat ja ilmoittaudu!