Foiben uintiryhmät polskivat viikon jokaisena päivänä. Mikäli haluat ilmoittautua mukaan, niin ota rohkeasti yhteyttä! Uinti- ja laskutuskäytäntömme sopviat hyvin myös vuorotyössä käyville. Soita Ristolle p. 0405100051 ja kysy lisää.

Noudatamme SUH:n ryhmäkokosuosituksia. Tervetuloa mukaan iloiseen joukkoomme!

Uintiryhmiin ilmoittautuminen
Lue Aqua Trion ilmoittautumisohjeet
Soita tarvittaessa Ristolle 040 510 0051

Poissaolojen korvauskäytäntö

Perheellä on oikeus käydä korvaamassa poissaolonsa poissaolokuukauden ja sitä seuraavan täyden kuukauden aikana. Perheuimarit käyvät korvaamassa poissaolonsa maanantaisin ja keskiviikkoisin klo 18.30. sekä lauantaisin klo 11.30. Vauvauimarit voivat korvata poissaolonsa muissa vauvauintiryhmissä. Korvausuinnille ei tarvitse ilmoittautua etukäteen, oma korvauskäynti merkitään altaalla olevaan listaan.

Maanantai: ohjaajina Mervi ja Maria 

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.) 

  1. Minea S. 
  2. Aaro K.
  3. Minttu H.
  4. Ellen K.
  5. Bella H.
  6. Natalia M.
  7. Ella L.
  8. Ossi P.
  9. Aava J. 
  10. Vilma E. 
  11. Anya I. 
  12. Tafrid A. 

17.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Hugo H.
  2. Valma S.
  3. Joel J.
  4. Saana M.
  5. Otso ja Sisu M.
  6. Elli A.
  7. Pyry H.
  8. Luka H.
  9. Joona R.

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Iita ja Inna H.
  2. Juho ja Joona L.
  3. Valtteri V.
  4. Saimi H.
  5. Kasper K.
  6. Vertti ja Viola L.
  7. Lauri, Aapo ja Ella S.
  8. Ennatianna J.

18.30 korvausuintiryhmä (perheuimarit, 1-6v)

   19.00 perheuimakoulu (Meduusat)

  1. Inka T.
  2. Camilla ja Max M.
  3. Ida ja Anna V.
  4. Mila S.
  5. Niklas P.
  6. Leo S.
  7. Sonja L.
  8. Kim H.
  9. Emma L.
  10. VAPAA

Tiistai: ohjaajina Marjut ja Risto 

17.30 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Eine H.
  2. Ilona K.
  3. Elle Ä.
  4. Juuli P.
  5. Kasperi K.
  6. Eevi K. 
  7. Tanja T. (3.3.)
  8. Juho V. 
  9. Elian M. 
  10. Kaius K. 
  11. Alex V. (28.01.)

18.00 perheuintiryhmä (1v-6v.)

  1. Aada S.
  2. Helmi ja Aada N.
  3. Tomi ja Niki S.
  4. Aurora A.
  5. Tuomas S.
  6. Alma ja Pauli N.
  7. Robert ja Erin S.
  8. VAPAA

18.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Iiro ja Samu R.
  2. Hugo R.
  3. Otto P.
  4. Sisu H.
  5. Alisa S.
  6. Elsa, Vilma, Joona E.
  7. VAPAA

19.00 perheuimakoulu (Saukot)

  1. Otto A.
  2. Hertta ja Elias M.
  3. Saana M.
  4. Herkko S.
  5. Enni P.
  6. Emma I.
  7. Daniel A.
  8. VAPAA
  9. VAPAA

Keskiviikko: ohjaajina Tytti ja Marja 

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.) 

  1. Eetu S.
  2. Nelli V.
  3. Jasse J.
  4. Nea L.
  5. Kalle K. 
  6. Lilja S.
  7. Fanni P. 
  8. Olli I. 
  9. Aurora J. 

17.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Samuel ja Sandra H.
  2. Leo S.
  3. Ukko M.
  4. Katarina L.
  5. Unna ja Eeli J.
  6. Aayush G. 
  7. Tinja ja Nuuti J. (29.01.)
  8. VAPAA
  9. VAPAA

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Minttu ja Kaisla T.
  2. Charly ja Lui S.
  3. Eino ja Onni K.
  4. Mikko P.
  5. Heta ja Valtteri H.
  6. Lily K.
  7. Bruno ja vauva T.
  8. VAPAA

18.30 korvausuintiryhmä (perheuimarit 1-6v.)

   

Torstai: ohjaajina Sanna ja Risto 

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Sebastian N.
  2. Maribel E.
  3. Devin P. 
  4. Adessa P. 
  5. Vallribera M. 
  6. Alexia M. 
  7. Prigo Hugo (23.01.)
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA

17.30 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Luka E.
  2. Olivia A.
  3. Mirtel K.
  4. Jessiina K.
  5. Kiira K.
  6. Minea J. 
  7. Aurora J. 
  8. Viivi V. (23.01.)
  9. Saara K. (20.02.)
  10. Emma S. (20.02.)
  11. VAPAA

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Nuppu H.
  2. Valtti N.
  3. Alisa ja vauva L.
  4. Nicolas ja Neea V.
  5. Maija ja Jussi H.
  6. Sisu A.
  7. Kristina K.
  8. Emma, Oiva ja Aapo R. 

18.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Hertta V.
  2. Adessa ja Matilde J.
  3. Kaspian ja Lilian H.
  4. Malinda ja Rudolf L.
  5. Topi ja Samu P.
  6. Lisann-Isabel R.
  7. Emma R.
  8. Kasper L.
  9. Emma ja Joel R.

Perjantai: ohjaajina Heidi K., ja Heidi H. 

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Mauri M.
  2. Vivian G.
  3. Nooa P. 
  4. Sasu K.  
  5. Elli H.
  6. Elmo A. 
  7. Amelia W. 
  8. Neema M. 
  9. VAPAA

17.30 perheuintiryhmä (3,5 kk-4v.)

  1. Inka K.
  2. Jesse S.
  3. Lilian S.
  4. Hugo K.
  5. Tuuli V.
  6. Wäinö ja Emma G. 
  7. Enna ja Eemeli S. (14.2.)
  8. Elias ja Aamos A. 
  9. VAPAA

18.00 perheuimakoulu (Meduusat)

  1. Arttu S.
  2. Eve R.
  3. Sola S.
  4. Eetu H.
  5. Pyry K.
  6. Iiris H.
  7. Noel A. 
  8. VAPAA
  9. VAPAA

18.30 perheuimakoulu (Saukot)

  1. Stella W.
  2. Helmi H.
  3. Nelli S.
  4. Olli H.
  5. Kasper K.
  6. Niilo V.
  7. VAPAA
  8. VAPAA

Lauantai: ohjaajina Heidi H. ja Marjut 

10.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Leevi T.
  2. Martti P.
  3. Lili K.
  4. Kasper V. 
  5. Julius M.
  6. Dora A. 
  7. Olivia D.
  8. Alisa R. 
  9. Fiona K. 
  10. Elsi H. (8.2.)
  11. Linnea T. (15.2.)
  12. Bea P. (25.01.)

10.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Sofia H.
  2. Veera K.
  3. Leevi T.
  4. Noel K.
  5. Antero N.
  6. Oskari T.
  7. Leevi J.
  8. Eeli ja Alex H.
  9. Oscar P. 

11.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Veera ja Juulia P.
  2. Helmi H.
  3. Nita K.
  4. Taisto L.
  5. Eino ja Joona P.
  6. Pyry ja Joona R.
  7. Benjamin B.
  8. Alisa K.
  9. Luka S.

11.30 - 12.00 korvausuintiryhmä (perheuimarit 1-6v.)

Sunnuntai: ohjaajina Mervi ja Elisa 

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

  1. Ellen S.
  2. Topias P.
  3. Mila P.
  4. Rosa M.
  5. Rinne
  6. Mark B.
  7. Juho K.
  8. Valtteri H. 
  9. Bea R. (16.2.)
  10. VAPAA
  11. VAPAA

17.30 vauva- ja perheuintiryhmä (3,5kk - 6v.)

  1. Venni, Enna ja Emppu H.
  2. Miska M.
  3. Essi S.
  4. Oliver B.
  5. Juuli K.
  6. Kiira ja vauva I.
  7. Viljami S.
  8. Ilari ja Sakari K.
  9. Olavi A.
  10. Urho ja Elsa P.

18.00 vauva- ja perheuintiryhmä (3,5kk - 6v.)

  1. Ella ja Tessa M.
  2. Otso ja Niilo I.
  3. Senni ja Seela S.
  4. Adam L.
  5. Damian F.
  6. Sara ja Saku T.
  7. Unna ja Usva K. 
  8. E. J. 

18.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Eino I.
  2. Miisa ja Viivi H.
  3. Alina H.
  4. Hilma K.
  5. Luoma Adele ja Daniel L.
  6. Aron ja Davi A. 
  7. Aino ja Olivia H.
  8. VAPAA

Katso vapaat uintipaikat ja ilmoittaudu!