Foiben uintiryhmät polskivat viikon jokaisena päivänä. Mikäli haluat ilmoittautua mukaan, niin ota rohkeasti yhteyttä! Uinti- ja laskutuskäytäntömme sopviat hyvin myös vuorotyössä käyville. Soita Ristolle p. 0405100051 ja kysy lisää.

Foiben uintiryhmät

Maanantai: ohjaajina Mervi ja Kölli

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

 

  1. Kaila Kristian
  2. Kooni Kaspian
  3. Prami Siiri 
  4. Kamyab Lily 
  5. Kinnunen Aaro 
  6. Walentin Ruusu
  7. Suomalainen Ilja 
  8. Korhonen Maiju 
  9. Kokko Aino 
  10. Krauel Sofia 
  11. VAPAA

 

17.30 perheuintiryhmä (1-3v.)

 

  1. Hanhela Hugo
  2. Seppänen Tomi 
  3. Mäkinen Saana
  4. Mannonen Otso
  5. Savolainen Valma
  6. Kaunismaa Onni ja Ilo
  7. Saukkonen Pihla
  8. Pajala Jooa
  9. Havukainen Luka

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

 

  1. Hoffrèn Iita ja Inna
  2. Kouhia Emma ja Niilo
  3. Kerola Lilja ja Leo 
  4. Savolainen Aada 
  5. Laanemets Melissa
  6. Huhtiniemi Aada ja Elli 
  7. Burgas Otso 
  8. VAPAA

18.30 korvausuintiryhmä (perheuimarit, 1-6v)

------------

Tiistai: ohjaajina Marjut ja Risto

17.30 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

 

  1. Sedig Vilho
  2. Laherto Eevi 
  3. Helkamo Kaspian
  4. Järvenpää Mindi 
  5. Viitasara Rasmus
  6. Volotinen Eemil 
  7. Tuohino Emma 
  8. Penninkangas Salli ja Neila
  9. Lamberg Saaga 
  10. Laitinen Malinda 
  11. VAPAA

​​

 

18.00 perheuintiryhmä (1v-3v.)

 

  1. Karttunen Saara ja Iiris
  2. Paananen Enni ja Otto
  3. Helosvuori Aino ja Olivia
  4. Perälampi Veera ja Helmi
  5. Nyman Lotta
  6. Nuuttila Viljo
  7. Seppälä Senni
  8. Leinonen Iina ja Essi

18.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Wuori Hilppa
  2. Tuovinen Inka
  3. Röyskö Iiro
  4. Virtanen Iida ja Anna
  5. Kautonen Akseli 
  6. Siniluoto Miro
  7. Kiiskilä Pihla 
  8. Lappalainen Ellen
  9. Lindström Juho (9.1)

19.00 perheuimakoulu (Meduusat)

 

  1. Ruoho Leo
  2. Suomela Jemina ja Jenna
  3. Meskanen Aku ja Joona 
  4. Pärna Merilin 
  5. Manner Saana 
  6. Majamaa Hertta ja Elias
  7. Saarelainen Herkko 
  8. Lappalainen Lenni

Keskiviikko: ohjaajina Tytti ja Marja

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

 

  1. Korhonen Eetu
  2. Grönlund Wäinö 
  3. Aintila Emil 
  4. Piikman Hugo 
  5. Saarimaa Leo 
  6. Perälä Tapio 
  7. Pispala Miguel
  8. Jalonen Aada ja Anni 
  9. Torstensson Greta
  10. Daffeh Malaika 
  11. Blach Elliot 
  12. Kärppä Noel (13.12)

17.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

 

  1. Tiirikainen Aleksi
  2. Forsström Emma ja Elsa
  3. Heikinaro Toivo
  4. Jokinen Unna-Maria ja Eeli
  5. Mikkola Casmir 
  6. Hed Samuel
  7. Ruonio Joel 
  8. Väänänen Sofia (22.11)

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

 

  1. Hack Sisu
  2. Eriksson Ellen ja Emma 
  3. Myntti  Kerttu 
  4. Tervala Minttu ja Kaisla
  5. Levonen Juho ja Lauri 
  6. Rudchenko Lev ja Maksim
  7. Lappalainen Edward, Amelie ja Robert
  8. Broman Ahti, Jalo ja Elias

18.30 korvausuintiryhmä (perheuimarit 1-6v.)

.

Torstai: ohjaajina Sanna ja Kaisa

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

 

  1. Sorvari Vanessa 
  2. Raudasmaa Noel
  3. Spets Hugo 
  4. Lundbom Ville 
  5. Hirvonen Topias 
  6. Aulaskari Pauli 
  7. Nokelainen Damir 
  8. Vattulainen Jami
  9. Repo Stella 
  10. VAPAA
  11. VAPAA

17.30 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

 

  1. Joki Aren 
  2. Vepsäläinen Hertta 
  3. Halli Sofia
  4. Savolainen Nelli 
  5. Kiiski Alisa 
  6. Syväoja Saskia 
  7. Leppänen Väinö 
  8. Savolainen Evelin
  9. Holopainen Misella 
  10. Pullinen Olavi (12.10)

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

 

  1. Taattola Elias ja Justus
  2. Nurminen Valtti
  3. Särkiniemi Robert 
  4. Happonen Aino
  5. Suorsa Neea ja Iina 
  6. Vuoti Nicolas 
  7. Stellberg Ellen ja Emil 
  8. Mäkelä Ella 
  9. Juustila Nuuti

18.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

 

  1. Wansen Kasper ja Matias 
  2. Lintukangas Sisu ja Taiga
  3. Luoto Aada
  4. Jokioja Adessa
  5. Nummelin Hilda ja Helvi 
  6. Kastari Mira 
  7. Niskanen Hertta ja Iiris 
  8. VAPAA

 

Perjantai: ohjaajina Heidi ja Riitta

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

 

  1. Valtanen Elias
  2. Härö Venla 
  3. Kwatemba Inka 
  4. Maisa Tetri 
  5. von Hintze Oliver 
  6. Sinervo Jesse 
  7. Vainio Viljami 
  8. Elomaa Emma 
  9. Kujala Anton
  10. Kostiander Vivian 
  11. Heikkinen Eeli 

17.30 perheuintiryhmä (3,5 kk-4v.)

  1. Warèn Taika
  2. Perkola Topi ja Lilli 
  3. VARATTU
  4. Ollanketo Tilma ja Mirva
  5. Kukkonen Eeva
  6. Lintu Armi ja Veera 
  7. Günaidin Aren
  8. Ritvanen Pyry ja Joona 

18.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

 

  1. Niemi Eino ja Ella
  2. Murtonen Opri ja Okko 
  3. Huuppola Tuuli ja Viivi
  4. Varis Eva
  5. Lehto Ella 
  6. Helenius Olli 
  7. Kärppä Elsa, Anton ja Ellen
  8. Ojanperä Niklas 
  9. Vuorimaa Tuuli

18.30 perheuimakoulu (Meduusat)

 

  1. Westerdahl Mea
  2. Kadenius Kasper
  3. Mustonen Macu
  4. Vuorimaa Niilo
  5. Vuorenmaa Oona
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA

19.00 perheuimakoulu (Saukot)

 

  1. Latvala Pyry ja Jerry
  2. Laanemets Mark
  3. Lehto Tyler ja Yasir 
  4. VAPAA
  5. VAPAA
  6. VAPAA
  7. VAPAA
  8. VAPAA
  9. VAPAA

Lauantai: ohjaajina Kaisa ja Mervi

9.30 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

 

  1. Poskiparta Veera ja Juulia 
  2. Harrila Jooa 
  3. Schütze Charly
  4. Luna Leon
  5. Yli-Salomäki Arne
  6. Karhunen Vilma 
  7. Kosunen Eero (28.10)
  8. VAPAA
  9. VAPAA
  10. VAPAA

10.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

 

  1. Siponen Hannu 
  2. Zand Karimi Avin 
  3. Peltonen Mikko 
  4. Anttonen Elias 
  5. Ovaskainen Sointu 
  6. Viiala Valtteri 
  7. Haugen Helmi 
  8. Kajander Eino 
  9. Haiko Enni 
  10. Kangasniemi Hilla 
  11. VAPAA

10.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

  1. Hartikainen Veikko
  2. Kiiski Pyry
  3. Järvenmäki Elbe
  4. Heimlander Iiris
  5. Enroos Elsa ja Vilma
  6. Pursiainen Sara ja Saana
  7. Leppäniemi Emma
  8. Salminen Lauri ja Aapo
  9. Pihlajamäki Niklas

11.00 perheuintiryhmä (1-6v.)

 

  1. Sirviö Nelli ja Arttu
  2. Vaara Lilja 
  3. Kinnunen Nita
  4. Lastumäki Aino ja Inka 
  5. Kuronen Ida
  6. Kuusisto Eelis 
  7. Ketopaikka Alisa 
  8. Varatu Patrick
  9. Arruda Aron ja Davi 

11.30 - 12.00 korvausuintiryhmä (perheuimarit 1-6v.)

Sunnuntai: ohjaajina Mervi ja Kölli

17.00 vauvauintiryhmä (3,5kk-1v.)

'

  1. Piiroinen Robin 
  2. Pietiläinen Vilho 
  3. Kiira Uimari 
  4. Randus Amanda 
  5. Salo Viljami
  6. Nironen Robert 
  7. Brofelt  
  8. Sarjos Noel
  9. Taivalmäki Olivia
  10. Hiekkavirta Noel 

17.30 vauva- ja perheuintiryhmä (3,5kk - 6v.)

 

  1. Peltonen Topi
  2. Finne Ella
  3. Hytönen Leo 
  4. Pikkarainen Miska 
  5. Mickelsson Camilla ja Max
  6. Heino Urho ja Väinö (19.11)
  7. Kokkonen Hilla
  8. Günaydin Aren 
  9. Tenhunen Vincent 

18.00 vauva- ja perheuintiryhmä (3,5kk - 6v.)

 

  1. Hakulinen Viivi ja Miisa 
  2. Arkiomaa Otto
  3. Erikkilä Rasmus ja Iiris 
  4. Heikinheimo Venni
  5. Putto Iida ja Ilona
  6. Syrjä Joel
  7. Nygård Einar ja Ellen 
  8. Leppänen Jasu ja Anni 
  9. Mäki Otso ja Eino
  10. Honkala Alma ja Alvin (5.11)

18.30 perheuintiryhmä (1-6v.)

 

  1. Soini Matias ja Joonas
  2. Isrikki Eino
  3. Raitamaa Ilmari ja Lauri 
  4. Adam 
  5. Lintukangas Sisu ja Taiga
  6. Huttunen Jasmine ja Cecilia
  7. Luukkonen Luka ja Maya
  8. Nikkinen Oliver 

 

19.00 perheuimakoulu (Merileijonat)

 

  1. Manner Roope
  2. Isrikki Aino
  3. Lindström Emilia 
  4. Lindström Daniela
  5. Westerdahl Noa
  6. Huttunen Jasmine 
  7. Oksman Juho
  8. Soini Joonas

 

 

Ohjeet ilmoittautumiseen

  1. Lue Aqua Trion ilmoittautumisohjeet
  2. Soita tarvittaessa Ristolle 040 510 0051

Ilmoittautuminen puhelimitse

Risto Nissilä

0405100051

 

Lopettaminen

Risto Nissilä
info@aquatrio.fi